...

Plašs asortiments - plašas iespējas!

Mūsu uzņēmums lepojas ar plašu asortimentu, kas atbilst visdažādākajām vajadzībām un prasībām. Šis plašais klāsts nodrošina mūsu klientiem neierobežotas iespējas izvēlēties ideālo risinājumu savam interjeram. Vai jums nepieciešamas romiešu žalūzijas, kasešu žalūzijas vai varbūt rullo žalūzijas? Neatkarīgi no tā, mūsu komanda ir gatava palīdzēt atrast vispiemērotāko risinājumu, lai jūsu telpa būtu gan funkcionala, gan estētiski pievilcīga. Izbaudiet iespēju iepazīt mūsu plašo izvēli un iekārtot savu interjeru tā, kā vēlaties!

agendaep

Vertikālas žalūzijas ir tradicionāls un plaši pielietots logu noformējuma veids gan dzīvoklos, gan ofisu vai sabiedrisku iestāžu telpās.

agendaep

Aizsargžalūzijas ir mūsdienīga alternatīvas tradicionālajām restēm uz logiem. Tās pasargā no nevēlamas iekļūšanas saimnieka prombūtnes laikā,

agendaep

Rullo Diena- Nakts ir mūsdienīgs un daudzfunkcionāls interjera elements, kas atsvaidzinās jebkuru telpu.Pateicoties divkāršajam materiālam.

plise

Plisē žalūzijas ir moderns ,un daudzfunkcionāls risinājums gan taisnstūrveida, gan arī apaļiem, pusapaļiem un trīsstūrveida logiem.

agendaep

Pretinsektu tīkli droši pasargās jūs un jūsu tuviniekus no dazadiem insektiem, kā piemeram, mušām, lapsenēm, odiem , kā arī pasargās telpas no papeļu pūku..

agendaep

Kasešu rullo žalūzijas ir speciāli radītas izmantošanai uz pakešu tipa logiem. Šādas žalūzijas netraucē loga atvēršanu, dod bŗīvu pieeju palodzei..

agendaep

Tradicionālās rullo žalūzijas ir lielisks līdzeklis,lai atdzīvinātu telpas interjeru.Tās var tikt izmantotas gan atseviški, gan kombinācijā ar plānajiem vai biezajiem..

agendaep

Izstrādājumi ar apdruku atļauj jums izveidot savu absolūti unikālu dizainu. Ļaujiet vaļu savai fantāzijai – izveidojiet žalūzijas vai aizkarus ar savas mīļākās grupas attēlu.

agendaep

Horizontālās žalūzijas ir universālas žalūzijas, ko var izmantot gan dzīvokļos, gan ofisos, gan ražošans telpās. Atkarībā no materiāla , tās bagātinas un atddzīvinās..

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.