Par mums

Kompānija ” AGENDA EP ” nodarbojas ar žalūziju, aizkaru ar apdruku un moskītu tīklu profesionālu izgatavošanu, montāžu un uzstādīšanu Rīgā. Produkcijas sortiments ir ļoti plašs un daudzveidīgs.Mēs piedāvājam:

    • Plašu dažadu veidu žalūziju izvēli : horizontālās,:rullo , vertikālās ,kašešu rullo, plisē, “diena-nakts” un aizsargžalūzijas,
    • Vairākus moskītu tīklu variantus: stacionārus-noņemamus, rullo un veramus,
    • Aizkarus un žalūzijas ar fotodruku jebkurai gaumei. Izstrādājumi tiek izgatavoti atbilstoši katra individuāla klienta vēlmēm un prasībām,

Mēs palīdzam piemērotākās produkcijas izvēlē un cenas aprēķinā. Veicam visu ciklu no A līdz Z- veicam mērījumus, izvēlamies to žalūziju vai apdrukātu aizkaru variantu, kurš vislabāk iederēsies jūsu interjerā, ātri un kvalitativi veicam uzstādīšanu.Kompānijas ” AGENDA EP” kolektīvs sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem,kas veic pat ļoti sarežģītu nestandarta uzdevumu izpildi un realizē dzīvē pat vispārdrošākās idejas logu noformēšanā ar žalūzijam un apdrukātiem aizkariem.
Mūsu moskītu tīkli droši pasargā dzivojamas telpas un birojus no insektiem, putekļiem un sīkiem gružiem.
Visa mūsu produkcija atbilst augstiem kvalitātes standartiem un uz visiem izstrādājumiem spēka ir “galīgās cenas ” likums- pēc mērījumu veikšanas mēs nosaucam cenu, kas darba procesā vairs netiks paaugstināta.