Rullo žalūzijas

Rullo žalūzijas.

Visstilīgākas un praktiskākās žalūzijas logiem, kuras lieliski aizsargā no saules mūsuprat ir rullo žalūzijas. Tās ne tikai lieliski papildina telpas interjeru un izceļ citus dekoratīvos elementus, bet arī palīdz noslēpt logu aiļu nepilnības un dod iespēju vizuāli griestus padarīt augstākus.Šādas rullo žalūzijas Rīgā jus varat iegādāties no firmas ” AGENDA EP”. Šis kompānijas piedāvatais preču sortiments sastāv no vispoulārākajiem žalūziju veidiem.Visas žalūzijas tiek izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kuri ir noturīgi pret UV starojumu un kuriem piemīt spēja ” neuzkrāt” netīrumus un putekļus.

Vai zinat, ar ko atšķiras rullo,roletes un ruļļi? Pareizi-tas ir viens un tas pats izstrādājums.

Šie visi ir vienas konstrukcijas dažādi nosaukumi, tas jāņem vērā izvēloties logu apdares risinājumu savam dzīvoklim vai ofisam.

Kas tad īsti ir rullo žalūzijas?

Tas ir uz caurulites uzrullēts audums ar atsvara līsti apakšējā daļā.Pateicoties atsvara līstei,audums viegli atrullējas un atvērtā stāvoklī karājas taisni.Audums parasti ir plāns un blīvs,ar plšu krasu un faktūru gammu, var būt daļēji va vispār necaurredzams, gaismu un siltumu atstarojošs un lieliski saglabā formu.

Šādu žalūziju iegāde firmā ” AGENDA EP ” bus jūsu veiksmiga izvēle jo tām ir daudz priekšrocību:

 • Tās ir ilgmūžīgas un uzticamas,
 • Tās ir vienkāršas lietošanā un nepras speciālu kopšanu,
 • Tas var samazināt temperatūru telpā par vairākiem grādiem,
 • Tās var stiprināt ari uz katras loga vērtnes atsevišķi tādējadi padarot palodzi viegli piejamu.
 • Rullo žalūzijas ir universālas, tas var izmantot jebkurā telpā, tas vienlīdz labi iederēsies gan jusu ofisā, gan guļamistabā , virtuved vai garderobē.,

  Citi darbi

  Kasešu rullo žalūzijas

  Rullo Diena- Nakts

  Plisē žalūzijas

  Aizsargžalūzijas

  Vertikālas žalūzijas.

  Žalūzijas un aizkari ar apdruku

  Pretinsektu tīkli