Sortiments

(Русский) Жалюзи день и ночь

(Русский) Жалюзи плиссе

(Русский) Защитные жалюзи

(Русский) Вертикальные жалюзи

(Русский) Шторы с нанесенной печатью

(Русский) КАССЕТНЫЕ РУЛОНЫ

(Русский) Анти-москитные сетки

(Русский) РУЛОННЫЕ ЖАЛЮЗИ

Atsauksmes

 • Екатерина

  На днях обустраивали рабочее помещение и долго не могли определиться с выбором жалюзей и штор, но спасибо сотрудникам Agendaep смогли идеально подобрать шторы, которые вписались в стилистику помещения.
 • Nadīna

  Mēs dzīvojam saules pusē, tādēļ žalūzijas balkona logiem mums bija ļoti nepieciešamas. No domas par tradicionālajām horizontālajām vai vertikālajām žalūzijām atteicāmies uzreiz, jo mūsuprāt, tās izskatās pārāk oficiāli, kā ofisā. Romiešu žalūzijas ir skaistas, bet vairāk piestāv istabā nevis uz balkona. Galu galā palikām pie rullo žalūzijām. Firmu sameklējām internetā, jo nekādu rekomendāciju mums nebija. Izvēlējāmies firmu AGENDA EP ar ko arī esam ļoti apmierināti.
 • Ada

  Nolēmām balkonā uzlikt žalūzijas un vērsāmies pie firmas AGENDA EP. Mūsu balkons ir saules pusē un vasarā jau no 11. rītā saule spīd tieši logos, kļūst neizturami karsti. Mūsu balkons ir iestiklots, tādēļ modernas rullo kasetes , uzmontētas katra uz savas loga vērtnes,ir ērti lietojamas un izskatās stilīgi. Mēs esam sajūsmā par rezultātu.
 • Cristine

  Esmu ļoti apmierināta, ka rullo žalūzijas iegādājos tieši šeit. Ilgi nevarējām izdarīt izvēli, bet kas lēni nāk, tas labi nāk. Virtuvei izvēlējos žalūzijas no materiāla, kura otra puse pārklāta ar sudrabainu siltumu aizturošu pārklājumu. Žalūzija izgatavota no poliestera, kas apstrādāts ar speciālu putekļus atgrūžošu sastāvu. Tiešām, gada laikā pāris reizes pārvilku ar putekļu slotiņu, bet putekļu tā ari nav.
 • ольга

  Приобрела родителям жалюзи. Качество прекрасное с современным дизайном.
 • Наталия

  Увидела у подруги шторы с печатью, и захотела приобрести современные шторы. Нашла на сайте и решила приобрести. Качество соответствует стоимости.
 • Наталия

  Приобрела шторы с печатью две недели назад, результат превзошел ожидания. Рада, что купила именно в этом интернет-магазине.
 • Inese

  Pateicoties Agendai viegli un ātri nomainījam žalūzijas zālē. Viss, kas tika prasīts no mums- izvēleties materiālu. Mēs ar vīru piezvanījam un noformējām meistara izsaukumu. Jau otrā dienā meistars atbrauca ar žalūziju materiālu paraugiem, vienojāmies par materiālu, meistars nomērīja logus, noprecizēja visas detaļas un jau pēc nedēļas mums jau bija jaunas žalūzijas. Puiši izdarīja visu ļoti ātri un kārtīgi, paldies.
 • Ольга

  Впервые эти чудо-шторы испробывала у родителей. Шторы у них 100% затемнение и крепятся непосредственно на самом окне. Себе купить эти шторы мы решил после перезда в новое жилище, которое находится на стороне ПАЛЯЩЕГО солнца! Да, ещё с высотой потолков (3,5), соответственно и окон нам повезло не сказанно. Окна высотой 2,5 метра. На общем собрании нашей семьи было решено купить рулонные шторы на заказ (удовольствие не из дешевых), так как все магазинные шторы нам не подходили, а шить самой - руки не из того места растут Smile Купили не полным затемнением, а 50%, чтобы и днем прикрыл их и видно было, что еще день на дворе.